Vilofoss Polska

Vilofoss Polska jest innowacyjną i dynamicznie rozwijającą się spółką, należącą do Vitfoss A/S największego producenta premiksów w Europie.

Firma przejmując wytwórnie koncentratów i premiksów od HaGe Polska, dołączyła do międzynarodowej grupy Vilofoss, będącej częścią koncernu DLG, lidera branży rolnej w Europie. Spółki wchodzące w skład grupy - Vitfoss, Deutsche Vilomix, Calcialiment i Fodermix – połączyły swoje siły, aby wspólnie tworzyć najlepsze rozwiązania dla branży rolnej.

Dysponując nowoczesnym zapleczem technicznym, koncern produkuje premiksy, koncentraty i mieszanki pełnoporcjowe, uwzględniające indywidualne wymagania klientów. Produkty swoje oferuje w wielu krajach Europy.

Dzięki współpracy w ramach międzynarodowych struktur oraz specjalistycznej wiedzy ekspertów, opartej na doświadczeniu gospodarstw rolnych z całej Europy, Vilofoss Polska jest w stanie zapewnić fachowe doradztwo i najwyższą jakość produktów.

Firma, świadoma zmian zachodzących na rynku, oferuje nowoczesne rozwiązania, kierując się hasłem „Od nauki do praktyki”. W ofercie spółki znajdują się premiksy, koncentraty białkowe oraz pasze pełnoporcjowe dla trzody chlewnej, bydła, drobiu oraz innych zwierząt gospodarskich.